Про компанію

Постачаємо кліматичне
обладнання з 2001 року

Компанія Аірконд (в минулому Клондайк), починає свою діяльність з 2001 року і
вже більше 16 років є одним з лідерів на українському ринку, а також одним з найбільших
представників ТМ Mitsubishi Electric і Daikin.

Читати більше

Компанія Аірконд - офіційний дистриб'ютор японської корпорації KENTATSU DENKI LTD

KENTATSU DENKI LTD

Прямий нащадок відомої фірми TANIGUCHI DENKI, яка була cтворена на базі легендарної TANIGUCHI SANGYO, що з'явилася на світ ще в позаминулому столітті. Таким чином,  KENTATSU в 2017 році відзначила свій 130-річний ювілей.

Небагато знайдеться на світовому ринку фірм, що спеціалізуються на виробництві високотехнологічних товарів, які можуть похвалитися такою багаторічною історією. До того ж, цю історію можна без перебільшення назвати бездоганною.

Досконалість кондиціонерів KENTATSU
не залишає компромісів

Такий високий рівень якості всіх етапів виробництва на KENTATSU LTD в 2002 році був відзначений міжнародним сертифікатом ISO 9001, а з 2004 року вся продукція KENTATSU маркується символом СЕ (Conformity European) - як відповідна вимогам європейських стандартів якості. Крім того, в цьому ж році всі підприємства компанії отримали сертифікат ISO 14001 - міжнародний стандарт екологічної безпеки.

ISO 9001

Стандарт заснований на ряді принципів менеджменту якості, сильна клієнтоорієнтованість, мотивація, залучення керівництва і постійне вдосконалення.

СЕ 2004

Знак, який засвідчує, що продукція відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського союзу.

ISO 14001

Представляє фундаментальний набір правил, що використовуються організаціями для впровадження ефективних правил екологічної безпеки

Високі стандарти KENTATSU

Завдяки високій репутації, компанія Аірконд змігла гідно представити ТМ KENTATSU на українському ринку.
В основі цієї компанії лежить - надійність і якість на всіх етапах діяльності, клієнтоорієнтована політика, великий асортимент продуктів А-брендів зі складу в Україні з урахуванням останніх тенденцій ринку.

Конкурентоспроможні умови для довгострокових партнерських відносин, високий рівень сервісу, професійний колектив, а також спеціальні програми просування, маркетингова, рекламна, інформаційна та технічна підтримка.

Співпрацювати з компанією Аірконд
завжди вигідно і престижно!

Маючи в своєму штаті високопрофесійних співробітників компанія Аірконд забезпечує виконання проектних робіт з вентиляції та кондиціювання повітря на об'єктах будь-якого ступеня складності. Фахівці компанії досить добре і глибоко знають обладнання для того, щоб швидко знаходити оптимальні рішення кліматизації житлових і виробничих приміщень.

Спасибо! Ваша заявка отправлена!
Ой! Что-то пошло не так при отправке формы.