Переваги

KENTATSU завжди на крок попереду!

Компанія Аірконд (в минулому Клондайк), починає свою діяльність з 2001 року і вже більше 16 років є одним з лідерів на українському ринку, а також одним з найбільших представників ТМ Mitsubishi Electric і Daikin.

Всі переваги

Детальніше про гарантійні умови

Гарантійні умови

Читайте більше про умови

Дізнатись більше

Автоматичне гойдання заслінок

Така циркуляція в поєднанні з правильно підібраною температурою створює ефект морського бризу, який вигадала сама природа для природного перемішування повітряних мас. Швидкість повітря з внутрішнього блоку обмежена величиною 0.3 м / с, тому шкідливі для здоров'я протяги, виключені.

Швидкий вихід на режим

Прискорить досягнення встановленої на пульті температури. Для цього на пульті управління передбачена кнопка Turbo.

Після її натискання відразу зросте швидкість обертання вентилятора внутрішнього блоку, і температура в приміщенні почне швидше наближатися до встановленої на пульті. Через 15 хвилин швидкість вентилятора автоматично знизиться до початкового значення

Теплий пуск

Виключає подачу холодного повітря в приміщення при режимі нагріву, коли холодне повітря приміщення ще недостатньо прогрітий.

Вентилятор автоматично почне працювати тільки після того, як випарник нагріється до заданої на пульті управління температури. У користувача ж може скластися враження, що кондиціонер починає працювати з деякою затримкою.

Управління швидкістю вентилятора

Дозволяє змінювати продуктивність кондиціонера з одночасною зміною швидкості подачі повітря в приміщення - низька-середня-висока-авто. Перші три з них можна задавати за допомогою пульта управління, а при четвертої це робить мікропроцесор залежно від різниці температур - в приміщенні і встановленої на пульті управління.

Функція антистрес

Виключає неприємну дію на людський організм холодного або гарячого повітря, який подається з внутрішнього блоку. Ця функція автоматично змінює напрямок подачі повітря з внутрішнього блоку в залежності від температури і забезпечує рівномірний температурний фон по всьому об'єму приміщення.

Осушення повітря

Відбувається без зниження його температури, що зазвичай ефективно в дощові дні або в районах з високою вологістю повітря. При нормальних кліматичні умови відносна вологість повітря в приміщенні підтримується в діапазоні від 35 до 60%, що є найбільш комфортним значенням для людського організму. Одночасно економиться електроенергія, що йде на нагрів теплообмінника

Функція «Не турбувати»

Функція відключення дисплея, звукових сигналів і бічного підсвічування (в деяких моделях). Можливий автоматичний (реакція на виключення / включення освітлення) і ручний режим (з пульта управління).

Функція «Комфортний сон»

Під час сну встановлена температура змінюється протягом двох годин, що запобігає переохолодження чи перегрівання людини, також знижується рівень шуму і електроспоживання. Через 7 годин попередній режим автоматично відновиться, тому після пробудження користувач виявиться в тих же умовах, що і перед сном.

Фільтр високого ступеня щільності

Фільтр має осередки розміром менше 500 мкм, внаслідок чого затримується на 80% більше пилу і пилку, ніж звичайним попереднім фільтром.

Захист від корозії

Порошкове покриття не тільки додає привабливий зовнішній вигляд металевого корпусу, а й оберігає від іржі, навіть в умовах вологого морського клімату.

Стійкий до ушкоджень конденсатора не відшаровується з часом в умовах багаторазового термоциклирования, оберігаючи поверхні від підвищеної вологості і впливу інею.

Захист від нестабільності електроживлення

Чи збереже працездатність кондиціонера при коливаннях напруги мережі від 160 до 250 В, що значно перевищує стандартні вимоги до електромеханічних приладів. В кондиціонер спочатку вбудований стабілізатор напруги, він не тільки збереже ваші кошти, а й виявиться практично незамінний в сільській місцевості, в багатоквартирних будинках, в промислових районах великих міст.

Самодіагностика і
автоматичний захист

Здійснюється мікропроцесором, який може визначити несправність кондиціонера і відобразити на табло індикації внутрішнього блоку факт її появи. Грунтуючись на інформації від світових індикаторів, користувач отримує інформацію про вид несправності. Крім цього кондиціонер оснащений автоматичними пристроями захисту, наприклад, від перегріву або від перевантаження компресора.

Автоматичне
розморожування інею

Економить електроенергію в режимі нагріву за рахунок періодичних перемикань на охолодження, що звільняє теплообмінник зовнішнього блоку від наросшего шару інею.

Виявлення витоку холодоагенту

У разі виявлення процесором зовнішнього блоку витоку фреону в кондиціонері, датчик, що знаходиться у внутрішньому блоці подасть звуковий сигнал і одночасно на дисплеї з'явиться напис «EC». Таким чином користувач зможе своєчасно вимкнути кондиціонер і звернутися в сервісну компанію.

Робота по таймеру

Дозволяє програмувати час включення і виключення кондиціонера на найближчі 24 години. Такий режим дозволяє виключити занепокоєння з приводу працюючого під час Вашої відсутності електромеханічного приладу, а заодно і збереже електроенергію.

Автоматичний вибір режиму

Охолодження, нагрів або тільки вентиляція - відбувається без втручання користувача. Мікропроцесор буде сам їх чергувати в залежності від різниці температур в приміщенні і встановленої на пульті.

Знімна передня панель

Дозволяє легко відкинути її і відокремити від корпусу внутрішнього блоку, не вдаючись до послуг фахівців. Чи не буде потрібно і спеціальних інструментів.

Автоматичний перезапуск

Повертає кондиціонер після перебою з електроживленням до попередніх налаштувань без втручання користувача. Ця функція найбільш ефективна при відсутності будь-кого в приміщенні або під час сну.

Мікропроцесор обов'язково «врахує» необхідність 3-х хвилинної затримки із запуском компресора, щоб вирівняти тиск в холодильному контурі.

Гнучка система підключення

Можливість виведення фреонових трубопроводів в двох напрямках.

Цифровий дисплей

Сучасний дисплей з чітким і контрастним відображенням найважливіших параметрів, в тому числі прихованого типу, який видно тільки при включеному кондиціонері.